Azonnal hasznosítható TUDÁST ADÓ, ingyenes, gyakorlati Honeywell Galaxy Dimension és MaxCloud Hanwha Vision videomegfigyelő oktatások a Modern Alarm Kft-nél!
Időpontok: 2026. február 19., 24., 26.
Szeretettel meghívjuk Önt INGYENES előadásunkra, ahol részletesen bemutatjuk a Honeywell Galaxy Dimension és MaxCloud riasztórendszer és felhőalkalmazás felépítését, tervezését, komponenseit.
Miért érdemes eljönni?
Amiket élőben bemutatunk:
Kiknek szól?
1. Telepítőknek és Rendszerintegrátoroknak (Műszaki fókusz) A hardveres kiépítés és a mélyszintű programozás megismerése miatt fontos.
2. Karbantartóknak és Szerviztechnikusoknak Azoknak a szakembereknek, akik a már meglévő rendszerek üzembiztonságáért felelnek.
3. Biztonsági vezetőknek és Rendszergazdáknak Akik a napi működést felügyelik és a jogosultságokat kezelik.
4. Távfelügyeleti operátoroknak Akik fogadják a rendszer jelzéseit.
Előadó: Rác Géza Műszaki igazgató, Galaxy, MaxCloud szakértő
Időpont: 2026. február 24., kedd (9:00 – 12:00 Kérdésektől, igényektől függően tovább is tarthat)
Helyszín: Modern Alarm Kft. 1134 Budapest, Kassák Lajos. u. 61.
Jelentkezem!
Szeretettel meghívjuk Önt INGYENES előadásunkra, ahol részletesen bemutatjuk a Hanwha Vision videomegfigyelő rendszereinek, eszközeinek működését, előnyeit, bővebb felhasználási lehetőségeit.
Kiknek szól? Elsősorban voideomegfigyelő-rendszereket telepítő és karbantartó szakembereknek, rendszerintegrátoroknak és projektezőknek.
Előadó: Waldmann Tamás Hanwha Vision CCTV rendszer szakértő, műszaki terméktámogató
Időpont: 2026. február 26., csütörtök (9:00 – 12:00 Kérdésektől, igényektől függően tovább is tarthat)
További fontos információk