- Regisztráció

Állásajánlat – BOLTI ELADÓ

2021.06.15.

Legyen egy sikeres csapat tagja!

A Modern Alarm Biztonságtechnikai Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
munkatársat keres, BOLTI ELADÓ munkakörbe.

Amit kínálunk:
• Kiemelt bérezés
• Kihívást jelentő munkakör
• 29 éves, stabil hátterű, folyamatosan növekvő cég

Feladatkör:
• A cég által forgalmazott elektronikus vagyonvédelmi eszközök (riasztórendszerek és videomegfigyelő eszközök) közvetlen eladása a személyesen betérő vásárlóknak (előkészítés, számlázás)
• Ajánlatok elkészítése, kiadása
• Információszolgáltatás személyesen, telefonon vagy e-mailben az érdeklődő vásárlók számára
• Webáruházas megrendelések követése, azok kiszállításának előkészítése

Elvárások:
• Önállóság, dinamizmus és kreativitás a saját feladat elvégzésében
• Jó kommunikációs képesség és meggyőző fellépés
• MS Windows irodai szoftverek (levelező, táblázatkezelő, szövegszerkesztő) felhasználói szintű ismerete
• Büntetlen előélet

Előnyt jelent:
• Kereskedelmi, biztonságtechnikai vagy logisztikai, szakirányú végzettség
• Értékesítési vagy biztonságtechnikai szakterületen szerzett tapasztalat
• Alapszinten (telefonon is) beszélt angol nyelvismeret

Szükséges tapasztalat:
• Nem szükséges tapasztalat
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye: 1134 Bp., Kassák Lajos u. 61.

Hölgyek jelentkezésére is számítunk!
Jelentkezés módja: kizárólag fényképes önéletrajzzal, az alábbi e-mailcímen:

Modern Alarm Kft. 1134 Bp., Kassák L. u. 61. • T.: +36 1 237-1915 • info@modernalarm.hu • modernalarm.hu